Wymiana walut

  Akcenta oferuje korzystne i dopasowane do indywidualnych wymogów warunki wymiany walut.

  • Indywidualna oferta dla każdego klienta.
  • W przeciwieństwie do banków, Akcenta proponuje każdemu klientowi indywidualną ofertę kursu, aktualną na dany moment.
  • Oferujemy wszystkie standardowe waluty:
  • CZK, EUR, USD, GBP, CHF, PLN, CAD, DKK, NOK, SEK, AUD, JPY, HUF, CNY, RON, TRY, BGN
  • Firma oferuje zabezpieczenie przed ryzykiem kursowym w formie kontraktów terminowych forward.
  • Transakcję można zawrzeć po prostu przez telefon lub za pośrednictwem brokera internetowego.

  W odróżnieniu od ofert bankowych, każdemu naszemu Klientowi proponujemy jego własną, aktualną na daną chwilę, ofertę kursu. Jesteśmy w stanie konkurować z bieżącymi wycenami rynkowymi i w ten sposób zapewniamy oszczędność przy realizacji wymiany walut.

  Image

  Kursy walut - rynek walutowy

  Waluta

  Kupno

  Sprzedać

  Przedstawione wartości są orientacyjne. W celu uzyskania aktualnej i indywidualnej oferty kursu prosimy o kontakt pod nr: +48 22 208 00 99. Aktualne kursy możesz w dowolnym momencie sprawdzić na Online Broker.

  Jak kształtują się kursy walut

  Idealna wartość sprzedaży waluty

  Idealna wartość zakupu waluty

  Sprzedać

  Kupno

  Rynek międzybankowy

  Sprzedać

  Kupno

  Mają najniższe stawki

  Sprzedać

  Kupno

  Oferty bankowe

  Sprzedać

  Kupno

  Regularny kurs

  Średnia oszczędność naszego klienta to
  0
   PLN/rok

  Jak przeprowadzane są transakcje walutowe?

  1. Kontakt z klientem

  Klient dzwoni do Dealera Sprzedaży FX Akcenty lub loguje się do Brokera Online, aby dowiedzieć się o aktualnym kursie.

  2. Akceptacja oferowanego kursu

  Klient akceptuje oferowany kurs pary walutowej będącej przedmiotem transakcji lub wprowadza zlecenie płatnicze, po którym mają zostać wysłane środki.

  3. Przelew środków

  Klient otrzymuje wiadomość e-mail z potwierdzeniem i instrukcjami dotyczącymi płatności, na podstawie których dokonuje płatności na konto powiązane konto firmy Akcenta.

  4. Rozliczenie transakcji

  Po zaksięgowaniu środków na rachunku powierniczym Akcenta, transakcja zostanie rozliczona po uzgodnionym kursie wymiany bez opłat.

  5. Zaksięgowanie/wysłanie wymienionej kwoty

  Wymieniona kwota zostanie zaksięgowana na wewnętrznym subkoncie płatności lub wysłana bezpośrednio do partnera handlowego zgodnie z podanymi instrukcjami płatności.

  W Akcenta oferujemy nie tylko wymianę walut, ale także zaawansowane usługi płatnicze umożliwiające sprawne przelewy środków do i z zagranicy. Nasze usługi mają na celu pomóc oszczędzić koszty i przyspieszyć transfery środków. Aby uzyskać bardziej szczegółowy przegląd naszych stawek, zalecamy zapoznanie się z cennikiem.

  Płatności zagraniczne

  Płatności zagraniczne i krajowe za pośrednictwem systemu Akcenta są szybkie, niezawodne i niedrogie. Płatności można dokonywać w 17 walutach. Stanowią one elastyczną alternatywę dla płatności dokonywanych za pośrednictwem banków.

  Chcę skorzystać
  Wymiana walut

  Najlepsze kursy dla firm, indywidualne rozwiązania, szybkość i niezawodność w realizacji transakcji wymiany walut. Każdemu klientowi oferujemy optymalne rozwiązanie dopasowane do jego potrzeb.

  Chcę skorzystać
  Transakcje forward

  Zabezpieczenie przed niekorzystnymi zmianami kursów walut już od 10 000 EUR lub równowartości tej kwoty w innej walucie. Zapewniamy również małym firmom, bezpłatnie, indywidualnie i precyzyjnie dopasowane.

  Chcę skorzystać

  Więcej o handlu

  Nasi przedstawiciele handlowi

  Nie wiesz co zrobić? Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami handlowymi, aby uzyskać więcej informacji.

  Więcej o tej usłudze
  Usługi płatnicze

  AKCENTA oferuje swoim klientom usługi płatności krajowych, jak i zagranicznych. Ich główną zaletą jest przede wszystkim oszczędność, szybkość i niezawodność.

  Posiadamy licencję instytucji płatniczej na wykonywanie transakcji płatniczych z wymianą walut. Oferujemy transakcje terminowe na podstawie licencji na obrót papierami wartościowymi (decyzja Czeskiego Banku Narodowego w sprawie zezwolenia na prowadzenie działalności dealera papierów wartościowych w zakresie podstawowych usług inwestycyjnych - zgodnie z sekcją 4 ust. 2 lit. a), b), c) oraz uzupełniających usług inwestycyjnych - zgodnie z sekcją 4 ust. 3 lit. a). Wydanie tych licencji zostało poprzedzone kontrolami i dowodami kwalifikowalności do tych działań, przy czym CNB ustanowił surowe kryteria dla posiadaczy licencji i regularnie sprawdzał ich przestrzeganie.