Kurs wymiany funta (GBP)

  Najlepsze kursy wymiany funta brytyjskiego

  Funt brytyjski, oficjalnie znany jako funt szterling, jest jedną z najstarszych i najbardziej stabilnych walut na świecie. Jego historia sięga VIII wieku, kiedy to pierwotnie reprezentował wartość określonej wagi srebra. Dziś funt brytyjski jest nie tylko symbolem siły i stabilności finansowej, ale także ważną walutą w globalnym systemie monetarnym.

  W Akcenta rozumiemy znaczenie funta brytyjskiego w handlu międzynarodowym i finansach. Dlatego oferujemy naszym klientom możliwość dokonywania płatności zagranicznych w tej prestiżowej walucie. Niezależnie od tego, czy chcesz kupić, czy sprzedać dowolną ilość funtów brytyjskich, jesteśmy tutaj, aby pomóc.

  Kupno i sprzedaż funtów brytyjskich bez opłat

  Wymiana funtów brytyjskich nigdy nie była łatwiejsza. W Accent wymieniamy waluty błyskawicznie i co najlepsze - całkowicie za darmo. Niezależnie od wielkości transakcji, oferujemy szybką i sprawną obsługę bez ukrytych opłat.

  Indywidualne podejście i warunki

  Rozumiemy, że każda transakcja jest wyjątkowa, dlatego oferujemy indywidualne warunki, które są dostosowane do wielkości transakcji. Naszym celem jest zapewnienie jak najlepszego doświadczenia handlowego, a to oznacza elastyczność i dostosowanie naszych usług do konkretnych potrzeb. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami lub zadzwoń +48 22 208 00 98.

  Kursy walut - rynek walutowy

  Waluta

  Kupno

  Sprzedać

  Przedstawione wartości są orientacyjne. W celu uzyskania aktualnej i indywidualnej oferty kursu prosimy o kontakt pod nr: +48 22 208 00 99. Aktualne kursy możesz w dowolnym momencie sprawdzić na Online Broker.

  Polski rynek pracy pozostaje silny, ale zaczyna stagnować
  Polski rynek pracy pozostaje silny, ale zaczyna stagnować

  Ten tydzień przyniósł nieco mieszane dane z polskiej gospodarki.

  Przeczytaj artykuł

  Inflacja konsumencka w Polsce przyspiesza
  Inflacja konsumencka w Polsce przyspiesza

  Kwietniowa inflacja CPI w Polsce została potwierdzona na poziomie 2,4% r/r, przyspieszając z najniższego od pięciu lat poziomu 2,0% r/r w marcu.

  Przeczytaj artykuł

  Bank Polski pozostawia stopy procentowe bez zmian
  Bank Polski pozostawia stopy procentowe bez zmian

  Zgodnie z oczekiwaniami, Bank Polski (NBP) pozostawił stopy procentowe bez zmian, a główna stopa pozostała na poziomie 5,75%.

  Przeczytaj artykuł

  Polski rynek pracy pozostaje w napięciu
  Polski rynek pracy pozostaje w napięciu

  Marcowe dane z polskiego rynku pracy były niemal zgodne z oczekiwaniami.

  Przeczytaj artykuł

  Ponad 54 tysięcy klientów w 6 krajach

  Więcej niż 25 lat doświadczenia

  41 mld. PLN wolumen transakcji klientów w roku

  Zagraniczne transakcje płatnicze

  Płatności zagraniczne i krajowe za pośrednictwem systemu Akcenta są szybkie, niezawodne i niedrogie. Płatności można dokonywać w 17 walutach. Stanowią one elastyczną alternatywę dla płatności dokonywanych za pośrednictwem banków.

  Chcę skorzystać
  Transakcje walutowe

  Najlepsze kursy dla firm, indywidualne rozwiązania, szybkość i niezawodność w realizacji transakcji wymiany walut. Każdemu klientowi oferujemy optymalne rozwiązanie dopasowane do jego potrzeb.

  Chcę skorzystać
  Zabezpieczanie ryzyka walutowego

  Zabezpieczenie przed niekorzystnymi zmianami kursów walut już od 10 000 EUR lub równowartości tej kwoty w innej walucie. Zapewniamy również małym firmom, bezpłatnie, indywidualnie i precyzyjnie dopasowane.

  Chcę skorzystać