Jesteśmy Akcenta

  SPECJALISTA

  Jesteśmy specjalistą w zakresie operacji walutowych i największą instytucją płatniczą w Europie Środkowej. Specjalizujemy się w wymianie walut, płatnościach zagranicznych i transakcjach zabezpieczających dla klientów korporacyjnych i instytucjonalnych. Oferujemy nasze usługi bezpośrednio klientom na rynkach Czech, Słowacji, Polski, Węgier, Rumunii i Niemiec. Od 2021 roku jesteśmy członkiem Grupy Raiffeisen Bank International, co zapewnia nam stabilność oraz przestrzeń do rozwoju i innowacji.

  PRACODAWCA

  Branża finansowa oferuje różnorodne możliwości zatrudnienia i wierzymy, że każdy znajdzie coś dla siebie. W 2023 r. przekroczyliśmy próg 130 pracowników i nadal się rozwijamy. Mimo to udaje nam się utrzymać nieformalną atmosferę pracy i przyjazne środowisko. Jesteśmy dumni z faktu, że nasi pracownicy oceniają nas jako uczciwego pracodawcę, a tym, co najbardziej lubią w swojej pracy, jest wysoki poziom autonomii. Możesz również spodziewać się regularnych wydarzeń firmowych wszelkiego rodzaju. Przekonaj się sam na naszym Instagramie!

  Jesteś zainteresowany którąś z naszych aktualnych ofert pracy? Daj nam znać za pomocą poniższego formularza.

  Jesteśmy Akcenta

  Lista ofert pracy:

  Puste oferty

  job-form-img

  Wyślij nam swoje CV

  Informacja o przetwarzaniu danych osobowych potencjalnych pracowników / przedstawicieli handlowych zgodnie z RODO:

  Niniejszym informujemy o przetwarzaniu danych osobowych dotyczących Twojej osoby przez AKCENTA CZ a.s., z siedzibą w Pradze 1, Salvátorská 913/8, kod pocztowy 110 00, Republika Czeska, adres kontaktowy Nerudova 1361/31, 500 02 Hradec Králové, Republika Czeska, tel: +420 498 777 770, e-mail: info@akcenta.eu (zwaną dalej również "Administratorem"). Chcemy również poinformować Cię o Twoich prawach związanych z tym przetwarzaniem. Administrator ma prawnie uzasadniony interes w przetwarzaniu Twoich danych osobowych zawartych w Twoim CV i liście motywacyjnym w celu wyboru Ciebie spośród kandydatów do pracy. Twoje dane nie są przekazywane stronom trzecim i są usuwane 12 miesięcy po zakończeniu procedury selekcji.

  Twoje prawa:

  Użytkownik ma prawo zażądać od administratorów dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Użytkownik ma również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, a w przypadku podejrzenia, że przetwarzanie jego danych osobowych jest sprzeczne z ochroną życia prywatnego i osobistego lub niezgodne z prawem, ma prawo zwrócić się do administratora o wyjaśnienie i naprawienie sytuacji.

  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:.

  • Adres e-mail: dpo@akcenta.eu
  • Adres pocztowy: AKCENTA CZ a.s., Nerudova 1361/31, 500 02 Hradec Králové, Republika Czeska
  • Dalsze dane kontaktowe można znaleźć tutaj w sekcji ochrona danych.