Kurs wymiany euro (EUR)

  Najlepsze kursy wymiany euro

  Euro, oficjalna waluta strefy euro, jest jedną z najważniejszych walut w światowej gospodarce. Od czasu wprowadzenia w 1999 r. euro stało się kluczowym graczem w międzynarodowym systemie finansowym i symbolem europejskiej integracji gospodarczej i politycznej. Obecnie euro jest używane przez ponad 340 milionów Europejczyków** w 19 z 27 państw członkowskich UE, co dowodzi jego niezbędnej roli we współczesnej gospodarce.

  Kupno i sprzedaż euro bez opłat

  Wymiana euro nigdy nie była łatwiejsza. W Akcenta wymieniamy waluty natychmiast i co najlepsze - całkowicie bezpłatnie. Niezależnie od wielkości transakcji, oferujemy szybką i sprawną obsługę bez ukrytych opłat.

  Szybkie i elastyczne płatności zagraniczne

  Akcenta kładzie nacisk na szybkość i wydajność podczas handlu z euro. Realizujemy wymianę natychmiast i zapewniamy, że transakcja przebiega sprawnie i bez zbędnych opłat. Nasze usługi są dostosowane do dynamicznego tempa dzisiejszego świata finansów. Twoja firma zasługuje na unikalne rozwiązanie. Dlatego w Akcenta oferujemy transakcje w euro z indywidualnie dostosowanymi warunkami, które uwzględniają wielkość i specyfikę Twojej firmy. Nasze elastyczne podejście zapewnia, że warunki są zawsze dostosowane do konkretnych potrzeb.

  Kursy walut - rynek walutowy

  Waluta

  Kupno

  Sprzedać

  Przedstawione wartości są orientacyjne. W celu uzyskania aktualnej i indywidualnej oferty kursu prosimy o kontakt pod nr: +48 22 208 00 99. Aktualne kursy możesz w dowolnym momencie sprawdzić na Online Broker.

  Polski rynek pracy pozostaje silny, ale zaczyna stagnować
  Polski rynek pracy pozostaje silny, ale zaczyna stagnować

  Ten tydzień przyniósł nieco mieszane dane z polskiej gospodarki.

  Przeczytaj artykuł

  Inflacja konsumencka w Polsce przyspiesza
  Inflacja konsumencka w Polsce przyspiesza

  Kwietniowa inflacja CPI w Polsce została potwierdzona na poziomie 2,4% r/r, przyspieszając z najniższego od pięciu lat poziomu 2,0% r/r w marcu.

  Przeczytaj artykuł

  Bank Polski pozostawia stopy procentowe bez zmian
  Bank Polski pozostawia stopy procentowe bez zmian

  Zgodnie z oczekiwaniami, Bank Polski (NBP) pozostawił stopy procentowe bez zmian, a główna stopa pozostała na poziomie 5,75%.

  Przeczytaj artykuł

  Polski rynek pracy pozostaje w napięciu
  Polski rynek pracy pozostaje w napięciu

  Marcowe dane z polskiego rynku pracy były niemal zgodne z oczekiwaniami.

  Przeczytaj artykuł

  Ponad 54 tysięcy klientów w 6 krajach

  Więcej niż 25 lat doświadczenia

  41 mld. PLN wolumen transakcji klientów w roku

  Zagraniczne transakcje płatnicze

  Płatności zagraniczne i krajowe za pośrednictwem systemu Akcenta są szybkie, niezawodne i niedrogie. Płatności można dokonywać w 17 walutach. Stanowią one elastyczną alternatywę dla płatności dokonywanych za pośrednictwem banków.

  Chcę skorzystać
  Transakcje walutowe

  Najlepsze kursy dla firm, indywidualne rozwiązania, szybkość i niezawodność w realizacji transakcji wymiany walut. Każdemu klientowi oferujemy optymalne rozwiązanie dopasowane do jego potrzeb.

  Chcę skorzystać
  Zabezpieczanie ryzyka walutowego

  Zabezpieczenie przed niekorzystnymi zmianami kursów walut już od 10 000 EUR lub równowartości tej kwoty w innej walucie. Zapewniamy również małym firmom, bezpłatnie, indywidualnie i precyzyjnie dopasowane.

  Chcę skorzystać