Kurs walutowy franka szwajcarskiego (CHF)

  Najlepsze kursy wymiany CHF

  Frank szwajcarski (CHF) i jego kurs wymiany są niezwykle ważne na światowych rynkach finansowych, ze względu na stabilność i siłę gospodarki szwajcarskiej. Frank został wprowadzony w 1850 roku i szybko stał się symbolem niezależności finansowej i stabilności. Szwajcaria, mimo że nie jest częścią Unii Europejskiej, ma znaczący wpływ na europejskie i światowe rynki finansowe. Kod franka szwajcarskiego zgodnie z ISO 4217 to CHF.

  Średnie oszczędności naszych klientów wynoszą 19 000 PLN rocznie.

  Frank szwajcarski (CHF) jest oficjalną walutą Szwajcarii i Liechtensteinu. Jego wartość często uważana jest za "bezpieczną przystań" w czasach niepewności ekonomicznej i geopolitycznej, co podkreśla jego znaczenie na rynku. CHF jest także ważną walutą rezerwową dla wielu krajów.

  Kupno i sprzedaż franka bez opłat

  Wymiana franka nigdy nie była łatwiejsza. W Akcenta wymieniamy waluty błyskawicznie i co najlepsze - całkowicie bezpłatnie. Bez względu na wielkość transakcji, oferujemy szybką i sprawną obsługę bez ukrytych opłat.

  Szybkie i elastyczne płatności zagraniczne

  Akcenta kładzie nacisk na szybkość i wydajność podczas handlu z frankiem. Realizujemy wymianę natychmiast i zapewniamy, że transakcja przebiega sprawnie i bez zbędnych opłat. Nasze usługi są dostosowane do dynamicznego tempa dzisiejszego świata finansów. Twoja firma zasługuje na wyjątkowe rozwiązanie. Dlatego w Akcenta oferujemy transakcje w frankach z indywidualnie dostosowanymi warunkami, które uwzględniają wielkość i specyfikę Twojej firmy. Nasze elastyczne podejście zapewnia, że warunki są zawsze dostosowane do konkretnych potrzeb.

  Kursy walut - rynek walutowy

  Waluta

  Kupno

  Sprzedać

  Przedstawione wartości są orientacyjne. W celu uzyskania aktualnej i indywidualnej oferty kursu prosimy o kontakt pod nr: +48 22 208 00 99. Aktualne kursy możesz w dowolnym momencie sprawdzić na Online Broker.

  Ponad 54 tysięcy klientów w 6 krajach

  Więcej niż 25 lat doświadczenia

  41 mld. PLN wolumen transakcji klientów w roku

  Zagraniczne transakcje płatnicze

  Płatności zagraniczne i krajowe za pośrednictwem systemu Akcenta są szybkie, niezawodne i niedrogie. Płatności można dokonywać w 17 walutach. Stanowią one elastyczną alternatywę dla płatności dokonywanych za pośrednictwem banków.

  Chcę skorzystać
  Transakcje walutowe

  Najlepsze kursy dla firm, indywidualne rozwiązania, szybkość i niezawodność w realizacji transakcji wymiany walut. Każdemu klientowi oferujemy optymalne rozwiązanie dopasowane do jego potrzeb.

  Chcę skorzystać
  Zabezpieczanie ryzyka walutowego

  Zabezpieczenie przed niekorzystnymi zmianami kursów walut już od 10 000 EUR lub równowartości tej kwoty w innej walucie. Zapewniamy również małym firmom, bezpłatnie, indywidualnie i precyzyjnie dopasowane.

  Chcę skorzystać