Kursy walut - rynek walutowy

  Uzyskaj najlepsze stawki z Akcenta

  Szukasz lepszego rozwiązania dla płatności zagranicznych lub transakcji walutowych? Akcenta oferuje indywidualną ofertę dla każdego klienta, dzięki której uzyskasz znacznie lepsze kursy w porównaniu do standardowych zestawień kursów bankowych. Nasza oferta obejmuje wszystkie standardowe waluty - od CZK, EUR, USD, GBP, PLN, HUF czy LEI po CNY. Z nami otrzymujesz nie tylko lepsze kursy, ale także natychmiastową realizację wymiany bez żadnych opłat.

  Świat zyskownych transakcji

  Im większy wolumen transakcji, tym większe mogą być oszczędności i tym ważniejsze jest uzyskanie korzystnego kursu wymiany. Stosunkowo niewielka różnica w kursie wymiany wynosząca 0,10 CZK do 1 EUR może oznaczać dla firmy roczne oszczędności w wysokości ponad 100 000 CZK. Opłaca się więc porównywać kursy.

  Możesz uzyskać najlepsze kursy od naszych traderów przez telefon, którzy mówią w 7 językach świata, lub możesz zobaczyć swoje aktualne kursy w Online Broker (OLB). Dokonanie transakcji jest wtedy bardzo proste.

  Kursy walut - rynek walutowy

  Waluta

  Kupno

  Sprzedać

  Przedstawione wartości są orientacyjne. W celu uzyskania aktualnej i indywidualnej oferty kursu prosimy o kontakt pod nr: +48 22 208 00 99. Aktualne kursy możesz w dowolnym momencie sprawdzić na Online Broker.

  Niezawodny partner
  Niezawodny partner

  Skorzystaj z Akcenta i dołącz do grona naszych 54 000 klientów. Działamy na rynku od ponad 25 lat.

  Niezrównana prędkość
  Niezrównana prędkość

  Niezrównana szybkość rozliczeń do Słowacji, Polski, Węgier i Rumunii - opcja rozliczenia D+0.

  Bezpłatne przelewy
  Bezpłatne przelewy

  Bezpłatne przelewy przychodzące w CZK, EUR, PLN przy dotrzymaniu instrukcji płatniczych.

  Indywidualne podejście
  Indywidualne podejście

  Zapewniamy profesjonalne wsparcie i współpracujemy z naszymi klientami w celu znalezienia rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb.

  Eliminacja ryzyka walutowego
  Eliminacja ryzyka walutowego

  W przypadku ujemnego kursu walutowego nie traci się depozytu zabezpieczającego.

  chart line
  Średnia oszczędność naszego klienta to  
  0
   PLN/rok

  Czego jeszcze możesz się spodziewać w Akcencie?

  Jesteśmy największym dostawcą usług płatniczych w Europie Środkowej. W ciągu ponad 20 lat zbudowaliśmy ugruntowaną pozycję w branży finansowej oraz zdobyliśmy cenne know-how. Dzięki naszemu doświadczeniu możesz skorzystać z najlepszych rozwiązań w zakresie wymiany walut, a także z zakresu:

  • Zabezpieczania transakcji walutowych
  • Udostępniania wszystkich dokumentów i zestawień transakcji
  • Automatycznej wymiany po określonym wcześniej kursie docelowym, bez żadnego ryzyka

  Akcenta oferuje rozwiązania, które sprawiają, że transakcje walutowe i płatności międzynarodowe są wygodne, proste i tanie. Wyróżnia nas przy tym indywidualne podejście. Opracowujemy dla Twojej firmy optymalną strategię w zakresie wymiany walut i nie tylko. Skontaktuj się z nami!