Średnia oszczędność naszego klienta wynosi
0
 PLN/rok

Chcę zostać klientem

  Ponad 54 tysięcy klientów w 6 krajach

  Więcej niż 25 lat doświadczenia

  41 mld. PLN wolumen transakcji klientów w roku

  Benefit icon
  Płatności zagraniczne

  Płatności zagraniczne i krajowe za pośrednictwem systemu Akcenta są szybkie, niezawodne i niedrogie. Płatności można dokonywać w 17 walutach. Stanowią one elastyczną alternatywę dla płatności dokonywanych za pośrednictwem banków.

  Jestem tym zainteresowany
  Benefit icon
  Wymiana walut

  Najlepsze kursy dla firm, indywidualne rozwiązania, szybkość i niezawodność w realizacji transakcji wymiany walut. Każdemu klientowi oferujemy optymalne rozwiązanie dopasowane do jego potrzeb.

  Jestem tym zainteresowany
  Benefit icon
  Transakcje forward

  Zabezpieczenie przed niekorzystnymi zmianami kursów walut już od 10 000 EUR lub równowartości tej kwoty w innej walucie. Zapewniamy również małym firmom, bezpłatnie, indywidualnie i precyzyjnie dopasowane.

  Jestem tym zainteresowany
  Specjalizujemy się w wymianie walut, płatnościach zagranicznych i kontraktach terminowych dla firm.Dzięki maksymalizacji wydajności w dostarczaniu naszych usług, możemy zaoferować klientom najlepsze kursy wymiany, znaczne oszczędności na płatnościach zagranicznych i pewność przy korzystaniu z kontraktów terminowych.

  Kursy walut - rynek walutowy

  Waluta

  Kupno

  Sprzedać

  Przedstawione wartości są orientacyjne. W celu uzyskania aktualnej i indywidualnej oferty kursu prosimy o kontakt pod nr: +48 22 208 00 99. Aktualne kursy możesz w dowolnym momencie sprawdzić na Online Broker.

  Dlaczego potrzebujesz dobrego partnera do wymiany walut?

  Wymiana walut to ważna część gospodarki światowej i konieczność dla firm rozliczających się z zagranicznymi kontrahentami.

  Wahające się kursy walut i wysokie opłaty sprawiają, że wymiana handlowa niesie za sobą dodatkowe koszty i dużą nieprzewidywalność. Z Akcentą możesz rozliczać swoje międzynarodowe transakcje bezpiecznie, wygodnie i na atrakcyjnych warunkach.

  Dzięki naszym usługom możesz śledzić swoje płatności i łatwo obliczyć koszt wymiany walut. Masz do dyspozycji serwis Online Broker (OLB), dzięki któremu dostęp do najlepszych kursów jest szybki i prosty.

  Czym są transakcje terminowe i dlaczego są przydatne?

  Benefits

  Wymiana walut

  Płatności zagraniczne

  Eliminacja ryzyka kursowego

  Dla firm

  Zapewniamy profesjonalne wsparcie i wspólnie z naszymi Klientami poszukujemy rozwiązań „szytych na miarę”.

  Czym są transakcje terminowe i dlaczego są przydatne?

  Stawiamy na jasne warunki. Nie stosujemy ukrytych opłat i oferujemy przejrzyste zasady wymiany walut. Specjalizujemy się w obrocie walutami online i dzięki temu możemy zaoferować najbardziej atrakcyjne kursy.

  Dzięki skupieniu na tym rodzaju działalności maksymalnie uproszczamy międzynarodowe transakcje płatnicze i pomagamy firmom oszczędzać.

  Skąd płyną korzyści?

  Dzięki transakcjom terminowym możesz „zamrozić” kurs danej waluty dla przyszłej, konkretnej płatności. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz się martwić o niepewność co do płynności finansowej swojej firmy i możesz łatwiej planować operacje.

  Ten instrument finansowy jest szczególnie przydatny dla firm, które muszą czekać dłuższy czas na płatność za zamówienie. Transakcje terminowe to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które chcą być niezależne od wahań notowań i wolą od razu zabezpieczyć kurs wymiany dla swojego kontraktu.

  Wykorzystaj wszystkie korzyści płynące z wymiany walut online z Akcentą!

  Jak zawierać z nami transakcje biznesowe?

  1. Skontaktuj sie z nami

  Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas pod numer +48 22 208 00 98

  2. Przygotowanie i zawarcie umowy ramowej

  Umowa ramowa jest przygotowana przez naszego przedstawiciela handlowego, który ją z Tobą zawrze.

  3. Zawarcie transakcji handlowej

  W wyniku rozmowy telefonicznej z naszym handlowcem lub korzystając z naszej platformy handlowej Online Broker. Odwrotnie prześlemy potwierdzenie (określenie zgodności) na email.

  4. Rozliczenie transakcji handlowej

  Po przelaniu przez Ciebie środków pieniężnych na konto Akcenty, dokonamy rozliczenia zawartej przez Ciebie transakcji w Twoje dobro.

  Image

  Informacje o Akcenta

  Czego jeszcze możesz się spodziewać w Akcencie?

  Jesteśmy największym dostawcą usług płatniczych w Europie Środkowej. W ciągu ponad 20 lat zbudowaliśmy ugruntowaną pozycję w branży finansowej oraz zdobyliśmy cenne know-how. Dzięki naszemu doświadczeniu możesz skorzystać z najlepszych rozwiązań w zakresie wymiany walut, a także z zakresu:

  • Zabezpieczania transakcji walutowych
  • Udostępniania wszystkich dokumentów i zestawień transakcji
  • Automatycznej wymiany po określonym wcześniej kursie docelowym, bez żadnego ryzyka

  Akcenta oferuje rozwiązania, które sprawiają, że transakcje walutowe i płatności międzynarodowe są wygodne, proste i tanie. Wyróżnia nas przy tym indywidualne podejście. Opracowujemy dla Twojej firmy optymalną strategię w zakresie wymiany walut i nie tylko. Skontaktuj się z nami!

  Co mówią o nas klienci?