Akcenta top

AKCENTA w pierwszej 5-tce najlepszych platform walutowych w Polsce

AKCENTA w pierwszej 5-tce najlepszych platform walutowych w Polsce
Instytucja płatnicza AKCENTA znalazła się w gronie pięciu najlepszych internetowych platform wymiany walut na polskim rynku wybranych przez Gazetę Finansową. Szczególnie doceniona została szybkość i niezawodność oraz maksymalne bezpieczeństwo świadczonych przez AKCENTĘ usług.

W najnowszym numerze Gazety Finansowej z dnia 22 kwietnia w raporcie „Rynek obrotu walutami w Internecie” opublikowane zostało zestawienie top 5 najlepszych platform wymiany walut. Wśród wyróżnionych znalazła się również AKCENTA. Gazeta Finansowa zwróciła uwagę na  maksymalną skuteczność świadczenia usług, korzystne kursy wymiany i możliwość wygenerowania znacznych oszczędności przy realizacji płatności międzynarodowych. W rankingu podkreślono też szybkość i niezawodność świadczenia usług przez AKCENTĘ oraz maksymalnie wysoki poziom bezpieczeństwa transakcji.

Rynek usług walutowych w Polsce jest bardzo konkurencyjny, tym bardziej cieszy nas wyróżnienie. Oprócz dobrych warunków i jakości obsługi – na co zresztą zwróciła uwagę Gazeta Finansowa – również specjalizacja w kierunku obsługi firm daje nam przewagi rynkowe – mówi Radosław Jarema, szef AKCENTY w Polsce.

AKCENTA
największa instytucja płatnicza
w Europie Środkowej
Chcę zostać klientem
46.000
klientów
20
ponad
lat doświadczenia

Wstrzymanie transakcji i płatności do Rosji i Białorusi

 

Szanowni Klienci,

ze względu na wojnę na Ukrainie od 21. marca 2022 roku nie będą realizowane płatności do rosyjskich i białoruskich partnerów/banków.

Przepraszamy za ewentualne komplikacje.

AKCENTA CZ