Akcenta top

AKCENTA CZ udoskonala swoją platformę OLB

AKCENTA CZ udoskonala swoją platformę OLB

AKCENTA CZ udoskonala swoją platformę OLB

Hradec Králové, 25. 11. 2014 – spółka AKCENTA CZ, która jest największą pozabankową instytucją płatniczą zajmującą się transakcjami dewizowymi udoskonaliła system realizacji płatności przez platformę OLB. Poza możliwością wprowadzania grupowych i stałych zleceń został przyspieszony proces dodawania partnerów transakcyjnych oraz edytowania już istniejących. Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie transakcji z nowym partnerem handlowym wystarczy wprowadzić dane identyfikacyjne przez internetową platoformę OLB. Nowy partner handlowy pojawi się natychmiastowo w systemie. Dzięki temu płatność może zostać przekierowana na odpowiedniego partnera bez żadnej czasowej zwłoki.

„Nasza platforma internetowa jest nieustannie udoskonalana w celu spełnienia oczekiwań naszych klientów. Natychmiastowa weryfikacja wprowadzonych partnerów przyspieszy proces wykonywania transakcji. Dotychczas, zanim partner pojawił się w OLB mijało trochę czasu. Było to związane z mechanizmem kontrolnym, który udało nam się już skutecznie zautomatyzować.“ skomentował Aleš Dubský, dyrektor departamentu sprzedaży w spółce AKCENTA CZ.  

O spółce AKCENTA CZ a.s.

AKCENTA to międzynarodowa instytucja płatnicza, oferująca obsługę transakcji walutowych dla firm zajmujących się eksportem i importem. AKCENTA specjalizuje się w wymianie walut, realizacji płatności zagranicznych i transakcjach zabezpieczających kursy walut. Przewagami AKCENTY wobec banków są bardzo dobre oferowane kursy walut, które każdy Klient może negocjować, niskie opłaty za przelewy międzynarodowe oraz bezpłatne rachunki. Przewagą AKCENTY wobec kantorów internetowych jest specjalizacja w kierunku obsługi firm i pełna oferta usług walutowych uwzględniających potrzeby przedsiębiorstw, w tym transakcje z rynku terminowego (forwardy).AKCENTA działa na rynkach finansowych od ponad 17 lat, obecnie w 5 krajach Europy Środkowej: w Czechach, w Polsce, w Rumunii, na Słowacji i na Węgrzech. AKCENTA ma 23 tys. Klientów, dla których w 2013 r. zrealizowała transakcje walutowe  o łącznej wartości 6,94  mld zł. Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.akcenta.pl

AKCENTA
największa instytucja płatnicza
w Europie Środkowej
Chcę zostać klientem
51.000
klientów
25
ponad
lat doświadczenia